GUS-QSCBLF-00-18R2-FF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 23 Bussed Resistors - 18.2 Ohm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±250ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +