GUS-QSCALF-03-3242-FF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 32.4 kOhm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±25ppm/°C - 24 Pin QSOP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +