GUS-QSCALF-03-2211-FA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 2.21 kOhm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±25ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +