GUS-QSCALF-03-1502-FF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 15 kOhm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±25ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +