GUS-QSCALF-02-6802-FF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 68 kOhm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±50ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +