GUS-QSCALF-02-4991-FB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 4.99 kOhm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +