GUS-QSCALF-02-2800-FA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 280 Ohm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +