GUS-QSCALF-01-5231-DB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 5.23 kOhm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 24 Pin QS ...
Description +
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 5.23 kOhm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 24 Pin QSOP