GUS-QSCALF-01-3482-DA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 34.8 kOhm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 24 Pin Q ...
Description +
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 34.8 kOhm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 24 Pin QSOP