GUS-QSCALF-01-1541-BB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 1.54 kOhm ±0.1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 24 Pin QS ...
Description +
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 1.54 kOhm ±0.1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 24 Pin QSOP