GUS-QSCALF-00-8060-FF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 12 Isolated Resistors - 806 Ohm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±250ppm/°C - 24 Pin QSOP
Description +