GUS-QS8ALF-03-4751-GA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 4.75 kOhm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±25ppm/°C - 16 Pin QSOP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +