GUS-QS8ALF-03-4122-DB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 41.2 kOhm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±25ppm/°C - 16 Pin QSOP
Description +