GUS-QS8ALF-03-2002-JB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 20 kOhm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±25ppm/°C - 16 Pin QSOP
Description +