GUS-QS8ALF-02-8870-FB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 887 Ohm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 16 Pin QSOP
Description +