GUS-QS8ALF-02-6982-JA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 69.8 kOhm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 16 Pin QSOP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +