GUS-QS8ALF-01-71R5-FF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 71.5 Ohm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±100ppm/°C - 16 Pin QSOP
Description +