GUS-QS8ALF-01-7150-CA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 715 Ohm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 16 Pin QSO ...
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 715 Ohm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 16 Pin QSOP