- GUS-QS8ALF-01-3402-JF
GUS-QS8ALF-01-3402-JF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 34 kOhm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±100ppm/°C - 16 Pin QSOP
Description