GUS-QS8ALF-01-3162-CA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 31.6 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 16 Pin Q ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 31.6 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 16 Pin QSOP