GUS-QS8ALF-01-2321-FF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 2.32 kOhm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±100ppm/°C - 16 Pin QSOP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +