GUS-QS0BLF-03-8451-CB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 8.45 kOhm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±25ppm/°C - 20 Pin QSOP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +