GUS-QS0BLF-03-8060-JB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 806 Ohm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±25ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +