GUS-QS0BLF-03-6652-JD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 66.5 kOhm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±25ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +