GUS-QS0BLF-03-5900-GF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 590 Ohm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±25ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +