GUS-QS0BLF-03-5361-CA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 5.36 kOhm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±25ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +