GUS-QS0BLF-03-2801-GG
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 2.8 kOhm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±2% - ±25ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +