GUS-QS0BLF-03-2702-JG
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 27 kOhm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±2% - ±25ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +