GUS-QS0BLF-02-4642-GB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 46.4 kOhm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +