GUS-QS0BLF-02-3741-DB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 3.74 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 20 Pin QSOP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +