GUS-QS0BLF-02-3571-BB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 3.57 kOhm ±0.1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +