GUS-QS0BLF-02-2611-JA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 2.61 kOhm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +