GUS-QS0BLF-01-71R5-JG
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 71.5 Ohm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±2% - ±100ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +