GUS-QS0BLF-01-5111-GD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 5.11 kOhm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±100ppm/°C - 20 Pin QSOP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +