GUS-QS0BLF-01-4700-GB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 470 Ohm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +