GUS-QS0BLF-01-3652-FC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 36.5 kOhm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±100ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +