GUS-QS0BLF-01-2551-CC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 2.55 kOhm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±100ppm/°C - 20 Pin QSO ...
Description +
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 2.55 kOhm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±100ppm/°C - 20 Pin QSOP