GUS-QS0BLF-01-2101-JD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 2.1 kOhm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±100ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +