GUS-QS0BLF-01-1801-BA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 1.8 kOhm ±0.1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +