GUS-QS0BLF-01-1400-FC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 140 Ohm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±100ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +