GUS-QS0BLF-00-1651-FF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 19 Bussed Resistors - 1.65 kOhm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±250ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +