- GUS-QS0ALF-03-5232-FF
GUS-QS0ALF-03-5232-FF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 52.3 kOhm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±25ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description