GUS-QS0ALF-02-6982-JB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 69.8 kOhm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +