- GUS-QS0ALF-02-6652-JF
GUS-QS0ALF-02-6652-JF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 66.5 kOhm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±50ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description