GUS-QS0ALF-02-6042-CB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 60.4 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 20 Pin QS ...
Description +
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 60.4 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 20 Pin QSOP