GUS-QS0ALF-02-39R2-JF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 39.2 Ohm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±50ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +