GUS-QS0ALF-02-1472-JA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 14.7 kOhm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +