GUS-QS0ALF-01-41R2-JG
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 41.2 Ohm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±2% - ±100ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +