GUS-QS0ALF-01-27R4-JF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 27.4 Ohm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±100ppm/°C - 20 Pin QSOP
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +