GUS-QS0ALF-01-1822-CA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 18.2 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 20 Pin ...
Description +
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 18.2 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 20 Pin QSOP